9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом січня – листопада 2020 року волинські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 27 млн гривень версія для друку
Протягом січня – листопада 2020 року волинські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 27 млн гривень 28 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

Протягом січня – листопада 2020 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області виявили порушень, що призвели до втрат  фінансових і матеріальних ресурсів, на понад 86 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на суму 27,5 млн грн.

За результатами аудитів, ревізій і перевірок керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій прийняли 33 управлінських рішень.

За допущені фінансові порушення 64 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – до дисциплінарної відповідальності та одну особу звільнено із займаної посади.

До правоохоронних органів передано 25 ревізійних матеріалів, порушено  13 кримінальних проваджень і 5 особам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. З метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 5 позовів.

До об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано 22 заходи впливу у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю впровадили 37 пропозицій, з яких 13 спрямовано на досягнення додаткового результату (економічного ефекту) на суму близько 40 млн грн.