4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Закарпатські аудитори протягом січня - листопада 2020 року встановили втрат фінансових ресурсів на суму 77 млн грн версія для друку
Закарпатські аудитори протягом січня - листопада 2020 року встановили втрат фінансових ресурсів на суму 77 млн грн 23 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області

Протягом січня – листопада 2020 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели 30 ревізій,  4 державні фінансові аудити та виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 77 млн грн.   

Зусиллями аудиторів  забезпечено  відшкодування  втрат  фінансових  і  матеріальних  ресурсів на суму 9,5 млн грн. Досягнуто економічного ефекту (додаткового результату) за результатами державних фінансових аудитів на суму 2,2 млн грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю прийнято 12 управлінських рішень, спрямованих на усунення виявлених аудиторами фінансових порушень.

Управлінням передано до правоохоронних органів матеріали 29 ревізій та 2 аудитів. За переданимм матеріаламм розпочато 15 досудових розслідувань та вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання фінансового законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 191 посадову особу, до дисциплінарної – 7 осіб.

До об’єктів контролю за допущені порушення бюджетного законодавства застосовано 12 фінансових санкцій.

Для забезпечення відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів пред’явлено 4 позови до суду.