4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Харківщини за 11 місяців виявили фінансових порушень на загальну суму майже 958 млн гривень версія для друку
Аудитори Харківщини за 11 місяців виявили фінансових порушень на загальну суму майже 958 млн гривень 29 грудня 2020  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом  січня листопада 2020 року за результатами проведених ревізій встановили фінансових порушень на загальну суму майже 958 млн грн. Зусиллями аудиторів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 244 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів за цей період об’єктами контролю впроваджено 75 рекомендацій. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатом впроваджених рекомендацій становить суму понад 246 млн грн.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 147 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 7 осіб, із займаних посад звільнено одну посадову особу.

За допущені порушення бюджетного законодавства аудитори до об’єктів контролю застосували 43 фінансових санкції.

З метою повного відшкодування виявлених втрат фінансових та матеріальних ресурсів перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано пред’явлення 23 цивільних позовів.

На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 29 ревізій, за результатами розгляду матеріалів заходів державного фінансового контролю правоохоронними органами розпочато 7 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали 17 ревізій і 1 аудиторського дослідження долучено до відкритих кримінальних проваджень.