9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори виявили незаконні схеми з талонами на пальне у КП «Теплопостачання міста Одеси» на суму 1,6 млн грн. версія для друку
Аудитори виявили незаконні схеми з талонами на пальне у КП «Теплопостачання міста Одеси» на суму 1,6 млн грн. 23 грудня 2020  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Під час ревізії комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» працівники Південного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень на загальну суму 11 млн грн, з яких такі, що призвели до втрат, на суму 5 млн грн. Перевірено період роботи підприємства з 01.01.2018 по 31.07.2020.

Зокрема, аудитори встановили, що підприємством не була документально підтверджена низка фактів обміну заправних талонів на 53 350 л палива. При перевірці розрахунків виявлені непоодинокі випадки, коли до подорожніх листів додавалися фіскальні чеки, що не відповідають встановленій формі та не містять необхідних реквізитів; підкладалися до одного подорожнього листа копії чеків з однаковим номером талонів, ідентичні номери талонів зазначалися одразу у кількох фіскальних чеках. У деяких випадках до подорожніх листів зовсім не додавалися фіскальні чеки, хоча згідно з подорожніми листами автотранспорт працював та, відповідно, визнавалися витрати. Вартість незаконно списаного таким чином палива – 1,6 млн грн.

На будівельних роботах підприємство втратило 3 млн грн – переплатило підрядним організаціям, які виконували роботи з реконструкції ділянок теплових мереж у місті Одесі.

За ревізійний період установлено недотримання законодавства при нарахуванні та виплаті працівникам надбавок та доплат під час простою, що разом із нарахуваннями призвело до втрат підприємства на суму 717 тис. грн.

За результатами ревізії об’єкту контролю надіслано вимоги щодо усунення порушень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів.