4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Луганщини протягом січня – листопада 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн версія для друку
Аудитори Луганщини протягом січня – листопада 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн 30 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня – листопада 2020 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 16 млн грн та забезпечили усунення таких порушень на суму понад  10 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 32 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – до дисциплінарної та 3 – до матеріальної. Двох посадових осіб звільнено із посад.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 3 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Об’єкти контролю повернули використану не за цільовим призначенням субвенцію на суму 77 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади й місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій прийняли 4 управлінські рішення.

Матеріали 12 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 19 досудових розслідувань та 2 посадовим особам вручено письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

З початку року завершено 1 державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм та 4 державних фінансових аудити діяльності суб’єктів господарювання. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії та ризикові операції, що призвели (можуть призвести) до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму  334 млн грн.

За результатами державних фінансових аудитів надано 18 пропозицій, які взяті до виконання, загальна сума досягнутого економічного ефекту 138 млн грн.