4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом січня – листопада 2020 року аудитории Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму29 млн грн версія для друку
Протягом січня – листопада 2020 року аудитории Черкащини забезпечили відшкодування втрат на суму29 млн грн 29 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області впродовж січнялистопада 2020 року провели 38 ревізій та 6 державних фінансових аудитів. Проведеними ревізіями виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових та матеріальни хресурсів, на суму 196 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 54 управлінські рішення та використали 40 пропозицій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 31 заходу державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань. Пред’явлено 3 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на сумумайже 484 тис. грн.

До 9 об’єктів контролю, де виявлені порушення, застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 110 протоколів про адміністративні правопорушення, 17 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.