23 жовтня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом січня – листопада 2020 року аудитори Тернопільщини забезпечили відшкодування втрат на суму 16,6 млн грн версія для друку
Протягом січня – листопада 2020 року аудитори Тернопільщини забезпечили відшкодування втрат на суму 16,6 млн грн 31 грудня 2020  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області впродовж січня – листопада 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених за результатами проведених заходів державного фінансового контролю, на загальну суму  16,6 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю впровадили 47 пропозицій, з яких 23 спрямовані на досягнення додаткового економічного ефекту, загальна сума якого становить майже 10 млн грн.

Органи місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій та їх органи управління за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 48 управлінських рішень.

За вчинені фінансові порушення 30 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 25 – до дисциплінарної.

До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 18 фінансових санкцій.

З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат перед органами прокуратури та об’єктами контролю ініційовано заявлення 9 позовів.

За результатами розгляду ревізійних матеріалів правоохоронними органами розпочато 5 досудових розслідувань і вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.