23 жовтня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Ревізори Житомирщини виявили фінансових порушень на суму понад 1,3 млн грн у Миропільській селищній раді версія для друку
Ревізори Житомирщини виявили фінансових порушень на суму понад 1,3 млн грн у Миропільській селищній раді 5 сiчня 2021  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області завершили ревізію бюджету Миропільської селищної об’єднаної територіальної громади та окремих питань фінансово-господарської діяльності Миропільської селищної ради за період з 01.01.2017 по 31.08.2020 та виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 1,3 млн грн.

Аудитори встановили факти оплати завищених обсягів та вартості виконаних підрядниками ремонтно-будівельних робіт на загальну суму понад 703 тис. грн. 

Окрім того, допущені порушення законодавства під час нарахування та виплати працівникам селищної ради матеріальної допомоги на оздоровлення та сплати єдиного соціального внеску призвели до зайвого використання бюджетних коштів на суму понад 360 тис. грн.

Аудитори виявили низку інших порушень, що призвели до втрат на суму 244 тис. грн, зокрема: нецільове використання коштів, покриття витрат сторонніх юридичних осіб тощо.

Завдяки вжитим аудиторами заходам під час ревізії відшкодовано  437 тис. грн.

За допущені порушення фінансової дисципліни на одну посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії повідомлено правоохоронні органи.