9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори за 2020 рік відшкодували втрат на 71 млн грн версія для друку
Одеські аудитори за 2020 рік відшкодували втрат на 71 млн грн 14 сiчня 2021  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

За 2020 рік аудитори Південного офісу Держаудитслужби провели 60 ревізій, 11 аудитів, 5 перевірок закупівель. За результатами проведених заходів державного фінансового контролю працівники офісу виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 452,8 млн грн.

Завдяки проведеній аудиторами роботі об’єкти контролю відшкодували 71 млн грн втрат.

До установ та організацій, у яких виявлено бюджетні порушення, у  45 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення або призупинення бюджетних асигнувань тощо, а керівникам надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

З метою реалізації результатів контролю до правоохоронних органів передано 53 матеріали ревізій та аудитів. За результатами їх розгляду розпочато 51 досудове розслідування, долучено до кримінальних проваджень 23 матеріали ревізій, вручено 29 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, за рік завершено 11 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання бюджетних програм та виконання місцевих бюджетів. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 508,5 млн грн. Аудитори надали 98 пропозиції щодо поліпшення ефективності використання фінансових ресурсів і майна, з яких ураховано (відповідно до попередніх років) 108. Загальна сума досягнутого економічного ефекту за результатом упроваджених  рекомендації становить майже 140 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 177 посадових осіб підконтрольних об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності, 83 – до матеріальної та дисциплінарної.