9 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За 2020 рік запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 55 млн гривень версія для друку
За 2020 рік запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 55 млн гривень 15 сiчня 2021  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень – грудень 2020 року забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 55 млн  гривень.

Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 113 управлінських рішень та врахували 59 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій (рекомендацій) отримано економічного ефекту на суму 45,8 млн грн.

З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 27 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 17 досудових розслідувань, вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені порушення бюджетного законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 68 осіб, 7 ‒ до матеріальної та 16 – до дисциплінарної.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 15 випадках застосовано такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами. Надіслано 8 попереджень про неналежне виконання бюджетного законодавства на суму 5,2 млн грн.

Повернуто одержувачами бюджетних коштів, використаних не за цільовим призначенням, на суму 1,21 млн гривень.