4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Рівненські аудитори у 2020 році забезпечили відшкодування на суму понад 18 млн грн версія для друку
Рівненські аудитори у 2020 році забезпечили відшкодування на суму понад 18 млн грн 16 сiчня 2021  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області ревізій та державних фінансових аудитів впродовж 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 37 млн гривень.

Забезпечено відшкодування втрат на понад 18 млн грн із врахуванням порушень, виявлених у  попередніх роках.

Проведеними заходами державного фінансового контролю встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели (можуть призвести) до неотриманих доходів та зайвих витрат на суму 180,5 млн грн. За результатами державних фінансових аудитів надано 54 пропозиції.

Об’єктами контролю виконано 51 пропозицію. Економічний ефект від упровадження пропозицій становить понад 5,6 млн гривень.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 20 заходів впливу (зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань, зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства).

За порушення законодавства 70 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Правоохоронними органами за матеріалами ревізій розпочато 24 досудових розслідування, а також вручено 16 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Спеціалістами управління проведено моніторинг 302 процедур закупівель, за результатами якого замовниками розірвано 76 договорів майже на  49 млн грн та відмінено 80 торгів на понад 166 млн гривень.