4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Під час ревізії КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР» аудитори виявили фінансових втрат на суму 1,1 млн грн версія для друку
Під час ревізії КП «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР» аудитори виявили фінансових втрат на суму 1,1 млн грн 16 сiчня 2021  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» Дніпропетровської обласної ради» виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 1,1 млн грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2017 по 31.08.2020.

Зокрема, підприємство коштом загального фонду обласного бюджету провело видатки з оплати комунальних послуг, пов’язаних із наданням платних послуг, на суму майже 378 тис. грн.

Крім того, дитяча лікарня безпідставно списала медикаментів та лікарських засобів на суму 212 тис. грн.

Підприємство покрило за рахунок коштів обласного бюджету витрати орендарів за спожиті ними комунальні послуги на суму 135 тис. грн.

Дніпровські аудитори виявили безпідставне списання та нестачу продуктів харчування.

Об’єкту контролю надіслано вимоги про усунення виявлених порушень.

За недотримання законодавства з фінансових питань посадову особу підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.