[повернутись
ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ СПІЛЬНО БОРОТИСЯ З ПРОЯВАМИ КОРУПЦІЇ

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної фінансової інспекції України є реалізація визначеної Президентом України антикорупційної стратегії та вжиття комплексних заходів для запобігання і протидії корупції не лише на підконтрольних установах, а й у самій Держфінінспекції.

Як неодноразово повідомлялося, задля мінімізації корупціогенних чинників у контрольно-ревізійній сфері ще на етапі планування впроваджено підхід до відбору об'єктів контролю на підставі оцінки ризиків фінансових порушень.

Антикорупційну спрямованість мають і заходи Держфінінспекції України, до яких вона вдається для належного проведення контрольно-ревізійної діяльності та обмеження фіскального тиску на суб'єктів господарювання шляхом зменшення кількості контрольних заходів.

Вже традиційною на ниві боротьби з проявами корупції стала активна співпраця Держфінінспекції України з правоохоронними органами. Так, керуючись принципом, що будь-яке очищення необхідно розпочинати насамперед із себе, керівництво Держфінінспекції неодноразово зверталося до правоохоронних органів з проханням жорстко і принципово реагувати на будь-які можливі прояви корупції в діях працівників органів Держфінінспекції та висловлювало готовність усіляко сприяти притягненню таких осіб до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності.

Керівництво Держфінінспекції України вже не вперше звертається до керівників підконтрольних підприємств, установ і організацій з проханням брати активну участь у протидії корупційним проявам серед працівників Держфінінспекції та невідкладно інформувати про такі прояви Держфінінспекцію та правоохоронні органи.

Про зазначені факти можна повідомляти за наведеними далі номерами телефонів:

- номер телефону довіри Держфінінспекції – (044) 425-38-18;

- номер телефону приймальні Голови Держфінінспекції України – (044) 425-09-24;

- номер телефону приймальні Першого заступника Голови Держфінінспекції України – (044) 463-62-34;

 

 

 

[повернутись